ee
en ru

CityBee reisipaketid on kohal! 👀

June 7, 2022

CityBee reisipakett

Teie mugavuse huvides tutvustame teile CityBee reisipakett, mis aitavad säästa raha, eriti kui plaanite pikemat reisi. Valides reisipaketi, maksate vähem kui reisides tavapärase “tasu jooksvalt” hinnaga. Kindla hinna eest saab osta kindla koguse kilomeetreid ja aega.

Nüüdsest on sul 2 varianti sõidu alustamisel:

  • Tasu jooksvalt – tasu minutite, tundide, päevade ja kilomeetrite eest;
  • Reisipakett – fikseeritud hinnaga pakett, mis sisaldab kindlat kogust kilomeetreid ja aega.

Variant I. Tasu jooksvalt.

See on teada-tuntud viis, kuidas oled siiani reisinud – maksad läbitud aja ja kilomeetrite eest.

Variant II. Vali täiustatud reisipakett.

Osta fikseeritud hinnaga reisipakett, mille sisse kuulub kindel kogus aega ja kilomeetreid.

Kui ületad paketis ette nähtud kilomeetrite ja/või aja limiiti, saad oma reisi jätkata. Iga ületatud minuti ja/või kilomeetri eest debiteeritakse paketis märgitud summa. Fikseeritud summa paketi eest debiteeritakse enne sõidu alustamist ning summa ületatud kilomeetrite ja/või aja eest sõidu lõppedes.

Saad samuti sõitu jätkata ostes ühe või enam lisapaketti enne aktiivse broneeringu lõpetamist. Kui otsustad lõpetada oma reisi enne, kui oled ära kasutanud paketi aja ja/või kilomeetrid, siis järelejäänud summat ei tagastata.

Paketi valimine aitab säästa raha, mis tähendab, et maksad sarnase reisi eest vähem, kui tavalise „tasu jooksvalt“ hinnaga.

Pange tähele, et kui valite teise auto ning ostate paketi, siis sõidu maksumus ja allahindlus võivad varieeruda. Näed kõikide autode hindu CityBee mobiilirakenduses.

“Premium“ teenuse valik muutub:

Alates tänasest ei näe enam Premium teenuse valikut, kuid saad valida Vähendatud Omavastutuse teenust iga kord, kui broneerid uue sõiduki. Nagu ikka – kui juhtub avarii sinu süül, on sul võimalik vähendada omavastutust 500 eurolt 100 eurole. See kehtib paketi lõppemiseni.

Sõidu miinimumhind

Samuti hakkab kehtima sõidu miinimumhind summas 1.50€. Kui sinu reis koos lisatasudega jääb alla 1.50€, pead tasuma reisi miinimumhinna. Vaata täpsemat Hinnakirja siin.

 

P.S. Ära unusta uuendada oma CityBee rakendust! Rohkema informatsiooni reisipakettide kohta leiad CityBee rakenduses.

Kõik, mida vajad, on CityBee rakendus!

Laadi alla rakendus, registreeru vaid 60 sekundiga ja asu teele!