ee
en ru

Uus funktsioon – CityBee ON

May 1, 2023

Oleme pikalt planeerinud ja teinud südamest tööd, et saaksime nüüd sulle esitleda uudist, mis võimaldab säästa raha oma tulevaste sõitude jaoks koos CityBeega.

Meil on ülimalt hea meel tutvustada sulle meie uut funktsiooni – ON. See on allahindlussüsteem, mis võimaldab CityBeega odavamalt sõita. Edaspidi CityBeega reisides tagastatakse sulle peale iga reisi teatud summa tasutud rahast sooduskupongide näol! Allahindluse suurus sõltub sulle määratud ON tasemest.

Kuidas ON-i kasutada?

Kõik CityBee erakliendid, kes on nõustunud CityBee kasutustingimustega ja on viimase kolme kuu jooksul kasutanud CityBee teenuseid, kuuluvad automaatselt ON allahindlussüsteemi.

Sinu ON taseme määrab summa, mille eest oled CityBee teenuseid kasutanud viimase kolme kalendrikuu jooksul (veebruar, märts, aprill).

ON tasemed:

  • ON1 – Iga sõidu maksumusest 3% raha tagasi, kui oled viimase kolme kalendrikuu jooksul sõitnud 0 Eur – 210,99 EUR eest;
  • ON2 – Iga sõidu maksumusest 5% raha tagasi, kui oled viimase kolme kalendrikuu jooksul sõitnud 211 Eur – 450,99 EUR eest;
  • ON3 – Iga sõidu maksumusest 7% raha tagasi, kui oled viimase kolme kalendrikuu jooksul sõitnud rohkem kui 451 EUR eest.

Tase jooksva kuu jooksul ei muutu – see arvutatakse ümber iga kalendrikuu esimesel päeval. Näiteks, kui detsembris oled ON1 tasemel ja sul on õigus 3% soodustusele, kuid viimase kolme kuu jooksul, sh detsember, kasutasid CityBee teenuseid 250 EUR eest, määratakse sulle 1. jaanuaril ON2 tase ja jaanuarikuu jooksul saad 5% allahindlust.

Kuidas ma tean, mis ON tasemel ma olen?

Iga kuu alguses teavitatakse sind CityBee rakenduses sulle määratud ON tasemest. Samuti saab infot oma praeguse ON taseme kohta alati kontrollida CityBee rakenduse jaotises “CityBee ON”, mille leiad rakendusest vajutades “Menüü”.

Kui kaua ON sooduskupongid kehtivad?

Väljastatud sooduskupongid kehtivad 3 kuud alates väljaandmise kuupäevast. Sooduskupongi täpne kehtivusaeg on märgitud CityBee rakenduses jaotises CityBee ON.

Kas saan sooduskuponge koguda?

Muidugi! Sooduskupongid laekuvad su kontole pärast iga reisi, kuid saad neid kasutada igal ajal, kuni need kehtivad. Kõik väljastatud sooduskupongid leiad jaotisest CityBee ON. Kui soovid sooduskuponge koguda – vali Kogu (selle leiad CityBee rakendusest, vajutades Menüü ja valides jaotise Citybee ON). Pea meeles, et iga sooduskupong kehtib vaid kolm kuud!

Kui soovite kogutud sooduskuponge kasutada, vali Rakenda automaatselt.

Kuidas ON sooduskuponge kasutada?

Kui soovid oma ON sooduskuponge kasutada, pead need aktiveerima enne reisi alustamist, st enne sõiduki reisiks broneerimist. Saad oma kupongid aktiveerida CityBee rakenduses jaotises Menüü, vajutades jaotisele CityBee ON ja valides Automaatne rakendamine.

Kui aktiveerid oma sooduskupongid aktiivse broneeringu tegemise ajal, st pärast sõiduki broneerimist või reisi ajal, rakendub sooduskupong ainult sinu järgmisele reisile.

ON sooduskuponge ei saa kasutada varasemate reiside eest tasumiseks ega kinkekaardi ostmiseks.

Kõik, mida vajad, on CityBee rakendus!

Laadi alla rakendus, registreeru vaid 60 sekundiga ja asu teele!